CO VÁS ZAJÍMÁ?

Na co se nejčastěji ptáte?


1) Proč bychom měli přijít právě k Vám?


Kdysi jsem navštívila Astrovíkend, který se pravidelně (2x do roka) pořádá v Litomyšli. Řešila jsem nějaký konkrétní osobní problém a měla jsem potřebu nechat si vyložit karty. Rozhlížela jsem se po všech těch kartářkách, které byly přítomny a pak jsem si jednu z nich vybrala. Zajímavé na tom bylo, že jsem ji tam už viděla i o půl roku dříve a tehdy na mě vůbec nepůsobila dobře a říkala jsem si, kdo k ní může jít. Ale tentokrát mě to k ní doslova přitáhlo. Jakoby to vycítila, rozpovídala se o tom, že každý člověk, který potřebuje pomoc a radu si intuitivně vybere takového člověka, který konkrétně jemu, v konkrétní době a s konkrétním problémem dokáže pomoci. Proto moje odpověď zní: Dejte na intuici a pokud Vám říká ANO, TO JE PRO MĚ TO PRAVÉ, tak si vyberte právě moji pomoc.


2) Když se věnujete více činnostem (astrologii, feng shui a automatické kresbě) najednou, opravdu jste ve všech těchto činnostech odborník?

Kdysi jsem se ptávala podobně. Opravdu tomu všemu rozumí? A jsou ve všem tak dobří? Kdyby byli tak dobří, tak jim stačí pouze jedna činnost a tou by se uživili? Tak proč jich mají tolik? Pochopila jsem teprve ve chvíli, kdy jsem se začala těmto oborům věnovat. Všechny tyto obory jsou pouze o jednom. O energii. A čím více pohledů z více stran, tím ucelenější přehled. Všechny informace se vzájemně prolínají a doplňují a nakonec se podaří ze všech dílků skládačky složit celý obraz. A to nás ezoteriky nesmírně láká a zajímá, proto si neustále doplňujeme obzory a nasáváme další a další informace. Je to jako když vás něco bolí a jdete k lékaři. Někdy stačí podívat se do krku či prohmatat břicho, jindy je třeba udělat rozbor krve, rentgen, ultrazvuk nebo CT. Na každou nemoc se lze dívat různými metodami, někdy je nutné použít jich několik zároveň, aby si doktoři byli jisti diagnozou. Stejně tak je tomu i v mé práci. Jenom nemám kolem sebe řadu dalších  odborníků, ke kterým bych mohla svoje klienty s důvěrou odeslat. Proto je vhodné, abych ovládala vícero metod a postupů a pokud jedna metoda nevede k úspěchu a nalezení vhodného řešení, mohu využít jinou.